Jardim przed Valencią

Źródło tłumaczenia na Polski: ASMonaco.pl / Zdjęcie: Sport / Diego Leonardo Jardim podczas konferencji.


Dwadzieścia cztery godziny przed otwarciem Emirates Cup, z udziałem AS Monaco i Valencii, Leonardo Jardim zwołał konferencję prasową na terenie Londynu.

Portugalczyk uważa ten przyjazd jako ‚dobry test dla zespołu przed rozpoczęciem mistrzostw, aby być gotowym przed wznowieniem ligowych rozgrywek Ligue 1 w przyszłym tygodniu.’

Trochę więcej niż sześć miesięcy temu po poważnej kontuzji kolana, Radamel Falcao będzie powoli wprowadzany do podstawowego składu AS Monaco. Trener Monaco ogłosił, że Kolumbijczyk zagra w ten weekend co najmniej 15 do 20 minut jutro i być może w niedzielę.

– Falcao zagra w ten weekend mniej więcej 15 bądź 20 minut jutro, a w niedzielę tyle samo. On jest chętny do gry cały czas. Należy pamiętać, że jest dopiero bliski do 100 % sprawności. Co do jego kolegów z drużyny, będzie to bardzo dobry test dla nich przed wznowieniem Ligue 1.

You might also like

2 thoughts on “Jardim przed Valencią

  • jak się pokusimy o wygranie EC to już jakieś trofeum bedzie 🙂
    No ale serio nie to jest najważniejsze . Przykładowo jak dziś i jutro przegramy to też bedzie nauka i ważna rzecz przynajmniej jest jeszcze czas na naprawę gry ale mam nadzieje ze już są w solidnej formie

    Reply

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *