"To jest długoterminowy projekt."

Źródło tłumaczenia na polski: asmonaco.pl / www.asm-fc.com / Vadim Vasilyev.


Wiceprezydent AS Monaco, Vadim Vasilyev mnoży swoje wypowiedzi dla popularnych stacji w celu obrony braku posunięć w kwestii wielkich piłkarzy do Monaco. Wczoraj Vasilyev udzielił wypowiedzi dla Canal +, dziś rosyjski przywódca został zapytany na łamach RMC sport. Vasilyev powtórzył to samo co wcześniej, twierdząc, że ambitny projekt w Monaco cały czas trwa.

„Monaco jest ambitne. Mamy ambicję zawsze. Inwestycje w tej fazie okienka nie miały sensu. Mówiłem wszystkim jasno w zeszłym roku, że inwestycje transferowe w 2014 roku nie będą tak dobre. Kupiliśmy kilku młodych dobrych graczy. Mamy świetny zespół.”

Vasilyev również wypowiedział w kwestii prezydenta Dmitrija Rybolovleva, który według mediów ma opuścić klub już niedługo.

„On jest nadal bardzo zaangażowany w klub, rozmawiam z nim codziennie. To potwierdza wszelkie kwestie strategiczne. Nie ma mowy aby Pan Rybolovlev odszedł z klubu. Jeśli chodzi o Leonardo Jardim, jego posada jest bezpieczna. To jest długoterminowy projekt i chcę utrzymać ten cel. Jardim ma nasze zaufanie, sezon dopiero co się rozpoczął.”

You might also like

3 thoughts on “"To jest długoterminowy projekt."

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *