"Wynik jest nieuczciwy dla nas."

Zarówno trenerzy, jak i Leonardo Jardim i Hubert Fournier, odpowiedzieli na pytania dziennikarzy na konferencji prasowej po klęsce Monaco w Lyonie (2:1).

Leonardo Jardim: „To był wyważony mecz,  a wynik jest nieuczciwy dla nas. Gdybyśmy nie stracili tak głupiego gola, wynik byłby inny. Mieliśmy lepsze okazje, sześć lub siedem, ale niestety strzeliliśmy gola tylko raz. Przeciwnik był o wiele bardziej pewny w tyłach, dlatego strzelili dwa gole. Zagraliśmy dobry mecz. Pracowaliśmy przez cały tydzień na granicach naszych możliwości. Mecz Ligi Mistrzów będzie bardzo intensywny przeciwko Leverkusen. Będziemy jeszcze lepsi niż dzisiaj z Lyonem.”

Hubert Fournier: „Zgadzam się z tym, że wynik mógłby być inny, ale zwycięstwo było tym, czego potrzebowaliśmy. Monaco miało bardzo dużo sytuacji, dlatego cieszę się, że w obronie nie popełniliśmy żadnego niewymuszonego błędu. Mamy młodą drużynę, ale nie mamy czym się podniecać na tą chwilę. Jeszcze wiele jest do poprawy. Nie można zapominiać, że Monaco też zagrało dobrze. Mamy wiele czasu na poprawę jakości zespołu.”

AFP

You might also like

2 thoughts on “"Wynik jest nieuczciwy dla nas."

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *