OGC Nice – AS Monaco 1:2 (1:0)

Wypożyczony z Monaco Valere Germain postraszył nas i to bardzo, strzelając gola w barwach Nicei. Drużyna z Księstwa jednak postawiła na swoim i zgodnie z planem wygrała w derbach Lazurowego Wybrzeża.
W siódmej minucie wspomniany Germain otrzymał na tacy idealne podanie od Plei i mocnym strzałem umieścił piłkę w siatce Danijela Subasicia.
Monaco mogło odpowiedzieć bramką po dwóch kwadransach dopiero, ale Bernardo Silva posłał futbolówkę tuż obok słupka bramki. W drugiej połowie z boiska w 44. minucie wyrzucony został Boscagli, który zaatakował od tyłu brutalnie Fabinho.
Bramka na 1:1 padła w 51. minucie, kiedy po dwójkowej koronkowej akcji Martiala z Silvą na listę strzelców wpisał się drugi z wymienionych zawodników Les Asemistes. Zwycięska bramka padła natomiast łupem Layvina Kurzawy, który trafił piłkę głową po wcześniejszym woleju El Shaarawy’ego.
Gracz pozyskany z Milanu mógł zwieńczyć swój występ efektowną przewrotką, lecz futbolówka po tym uderzeniu została przeniesiona nad poprzeczką.
OGC Nice – AS Monaco 1:2 (1:0)
1:0 Germain 7′
1:1 Silva 51′
1:2 Kurzawa 62′

You might also like

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *