Garstka informacji przed spotkaniem z Niort: Historia spotkań, kadra, wypowiedzi

Przed meczem z Niortains wypowiedział się szkoleniowiec AS Monaco, Claudio Ranieri. Również zebraliśmy informację na temat kadr na to spotkanie, arbitrów i historii spotkań pomiędzy obiema ekipami.

Claudio Ranieri: „Musimy wygrać! Chcemy to zrobić, ale to nie będzie łatwe, poniewaz Niort to silna drużyna. Grają z entuzjazmem, zamykają szybko szybki obronne i są w posiadaniu 2-3 graczy którzy szybko przemieszczają się z jednego miejsca w drugie.”

Ranieri dodał, że chce z Monaco zagrać w Europejskich Pucharach: „Chcę mieć możliwość wygrania tych rozgrywek, ponieważ chcemy, aby Europa nas czekała w przyszłym roku. Jeśli zdobędziemy tak puchar to w przyszłym roku będziemy gotowi, aby zrobić to samo.”

Ranieri również wypowiedział się na temat trudnego terminarzu: „Owszem nie jest nam łatwo, ale jeśli mamy zamiar grać w Pucharach to terminarz będzie jeszcze trudniejszy. Jesteśmy na to przygotowani i nie mamy z tym większego problemu. Wszyscy tutaj wiemy jak cel jest klubu na ten sezon, stosujemy się do reguł nadanych tutaj i nie mamy zamiaru ich zmieniać.” – zakończył.

5 ostatnich spotkań z Niortans.
11/04/2001 AS Monaco 2-0 Chamois Niortais FC Coupe de la Ligue
05/01/1998 AS Monaco 1-1 ap (2-4 tab) Chamois Niortais FC Coupe de la Ligue
30/03/1993 Chamois Niortais FC 0-0 ap (1-3 tab) AS Monaco Coupe de France
20/02/1988 Chamois Niortais FC 0-0 AS Monaco Division 1
22/08/1987 AS Monaco 1-3 Chamois Niortais FC Division 1

Benoit Milot został mianowany przez ligę jako sędzia spotkania pomiędzy AS Monaco i Niort. Będą go wspierać Mathieu Grosbost, Regis Gailard, Jerome Brisard. W tym sezonie ten sędzia prowadził mecz Troyes z Lyonem.

Mecze z udziałem Milot’a:
23/09/2011 Stade Lavallois MFC 1-0 AS Monaco FC Ligue 2
06/08/2011 ES Troyes AC 1-1 AS Monaco FC Ligue 2

Kadra AS Monaco:
Caillard, Sourzac – Appiah, Adriano, Kagelmacher, Kurzawa, Labor, Phojo, Tzavellas – Mendy, Coulibaly, Poulsen – Dingomé, Dirar, Bajrami – Touré, Germain

Kadra Niortains:
Delecroix, Roche – Letzelter, Lahaye, Bong, Pallois, Khalis, Bernard – Ricaud, J. Gastien, Juan, Diaw, Roye – Gonzalez, Durak, Glombard.

You might also like

2 thoughts on “Garstka informacji przed spotkaniem z Niort: Historia spotkań, kadra, wypowiedzi

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *