Poulsen na temat ostatnich wydarzeń +Tziolis w Nikozji, debiut Ocamposa?

Czołowy środkowy pomocnik AS Monaco Jakob Poulsen był częścią wygranej z Niort. Zawodnik przed spotkaniem z Le Havre które odbędzie się o 18:45 stwierdził, że ten mecz trzeba wygrąć bez względu na to jak przeciwnik zagra.

„Jestem szczęśliwy ze strzelenia gola w takim wazny spotkaniu dla nas. Dla mnie jest to osobiście wygrana ponieważ cieszę się, że mogę grać dla tak wspaniałej ekipy. Chciałem coś ważnego zrobić dla drużyny i udało mi się to.”

„Niort to dobra drużyna, stworzyła sobie wiele możliwości, ale my jako zespół ich zatrzymaliśmy. Mieliśmy kontrolę mimo, że straciliśmy gola. Zawsze fajnie jest zachować czyste konto, ale nie zawsze tak się staje. Trzeba do tego podejść z dystansem bo terminarz jest bardzo krótki i w każdej chwili można popełnić błąd.”

„Tutaj astmosfera jest bardzo dobra, w szatni wszyscy są zjedoczeni. Oczywiście, wszyscy jesteśmy zadowoleni z naszych wyników w tym momencie. Zespół gra i poprawia się z każdym spotkanie, to jest pozytywne. Zaczynamy wiedzieć co dla nas jest ważne, czuje się dobrze fizycznie. Konieczne jest także to, że moje relacje z innymi graczami są lepsze.”

Na temat rozgrywek w Ligue 2: „Mamy świadomość, że nasi przeciwnicy chcą z z nami wygrać. Tutaj jest zdrowa rywalizacja, presja jest duża, ale staramy sobie z nią poradzić. Kiedy przychodzi do następnego meczu mamy tylko w głowię fakt aby zdobyć 3 oczka.”

Na temat meczu z Le Havre: „Mecz będzie to ostatnim spotkaniem w sierpniu, jedziemy tam aby wygrać, jak zawsze. Jeśli nie pomylimy się z tyłu, to będzie nas stać na bezpieczną wygraną.” – zakończył.

Z ostatniej chwili:
-Alexandros Tziolis więcej nie zagra w barwach AS Monaco w tym sezonie. Zawodnik został wypożyczony do Cypryjskiego Apoelu Nikozja. Informacja ta została potwierdzona kilka minut temu na oficjalnej stronie, ale nic na to nie wskazuje, że drużyna z Cypru otrzyma prawo pierwokupu zawodnika. Pomocnik przybył do Monaco w 2012 roku z Racing Santander, jednak w oczach Claudio Ranieriego ten zawodnik nie znajdował się w planach.

-Od przybycia Lucasa Ocamposa do Monaco minęło już 15 dni, fani AS Monaco z niecierpliwością czekają na potwierdzenie umowy przez LFP. Kilka minut temu LFP zatwierdziła na swojej stronie internetowej, że umowa Ocamposa ostateczne została zatwierdzona. Atakakujący może zagrać już dzisiaj z Le Havre!

You might also like

One thought on “Poulsen na temat ostatnich wydarzeń +Tziolis w Nikozji, debiut Ocamposa?

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *