Wypowiedzi pomeczowe + program zajęć przed meczem z Le Havre

Piłkarze AS Monaco byli zadowoleni po końcowym gwizdku spotkania z Niort. Szkoleniowiec AS Monaco, Claudio Ranieri stwierdził, że to był prawdziwy sprawdzian i dlatego jest bardzo zadowolony ze stanu umysłu swoich piłkarzy. Adriano natomiast dodał, że ta wygrana jest bardzo ważna dla całego zespołu. Gary Coulibaly nie uniknął dodać, że drużyna ASM rozegrała przyzwoite spotkanie.

Claudio Ranieri:.. „To była prawdziwa gra o puchar, bardzo trudna, szczególnie w drugim okresie jestem bardzo zadowolony ze stanu umysłu moich zawodników. Kiedy strzeliliśmy drugą bramkę, mogliśmy pomysleć, że już wygraliśmy, ale Niort strzeliło kontaktowego gola. Nasi przeciwnicy nie dali rady wyrównać, ale zagrali naprawdę fajne spotkanie. ”

Adriano: „Ta wygrana jest ważna dla zespołu. Zawsze jest trudno wygrywać każde spotkanie, jednak z własnego doświadczenia wnioskuje, że jesteśmy mocni psychicznie. Każda wygrana przybliża nas do awansu, nieważne w jakich rozgrywkach .”

Gary Coulibaly: „Jestem bardzo szczęśliwy z wygranej. Znowu pokazaliśmy, że możeny grać z każdym, na każdej płaszczyznie rozgrywek. Cieszy nas fakt, że znów rozegraliśmy przyzwoite spotkanie. Oby tak dalej.”

Martin Sourzac: „To był dobry początek meczu, potem było już tylko lepiej. Niepotrzebnie straliśmy tego gola, ale i tak cieszymy się z wygranej.”

Emir Bajrami: „Czuję się lepiej, zacząłem treningi dwa tygodnie po grupie, ponieważ ciężko pracuje, aby być w 100% gotowy. Nadal potrzebujemy czasu aby grać jeszcze lepiej, ale ten mecz był dla nas dobry.”

Jak wiemy już niedługo zostanie rozegrane kolejne spotkanie AS Monaco. Terminarz jest bardzo napięty i wszystkie mecze są rozgrywane w bardzo krótki okresie przygotowawczym. Przypomnijmy, że 31 sierpnia Monaco rozegra mecz z Le Havre w ramach szóstej kolejki Ligue 1. Poniżej prezentujemy terminarz przygotowań piłkarzy Claudio Ranieriego.
Środa, 29 sierpnia 2012 (La Turbie – Trening zamknięty)
Grupa 1 szkolenie 9:00
Trening Grupa 2 (piłkarze w meczu z Niort) 10h
Czwartek, 30 sierpnia 2012 (La Turbie – Zamknięty)
Trening 10:00
Piątek, 31 sierpnia 2012 (Stade Oceane)
Le Havre AC – AS Monaco FC p.m. 6:45

You might also like

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *