Ranieri ostro po meczu

Claudio Ranieri był zadowolony z wygranej z Montpellier. Trener jednak nie szczędził słowa mediom, które na przekór prawdzie wymyślają nowe plotki.

– Jak na razie wszystko układa się tak jak wszyscy tego chcemy. Po dwóch kolejkach mamy komplet punktów, ale nie będę ukrywał, że za nami ciężkie spotkania.

– Zwycięstwa są ważne, ale my zwracamy również uwagę na styl gry. Jak na razie wygląda to dobrze, więc jestem z tego powodu bardzo zadowolony. Każdy mecz będzie jeszcze lepiej wyglądał, taką mam nadzieję. Piłkarze pokazują, że są zgrani i razem potrafią w trudnym sytuacjach pokazać pazur.

– Jeśli mam być szczery, wiem, że stać nas jeszcze na lepszą grę. Sezon jest długi, nie wszyscy byli obecni na meczu, ale każdy będzie miał okazję występować w meczach o stawkę.

– Jedni twierdzą, że kupiliśmy wszystko. Chce nawołać wszystkich, że obecnie prowadzimy politykę zgodną z rzeczywistością. Nie tylko my wydajemy pieniądze na wzmocnienia, inne kluby tak samo. Jeśli ktoś chce nas przywoływać do porządku niech sam to zrobi ze sobą.

– Falcao nie odejdzie nigdzie, zostaje z nami i jestem tutaj szczęśliwy. Ostatnio coraz bardziej Monaco jest niszczone w mediach, ciekawe dlaczego. – zakończył szkoleniowiec.

You might also like

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *