Germain: Zbudowałem charakter

Źródło tłumaczenia na Polski: ASMonaco.pl / asm-fc.com / Valere Germain przed meczem ligowym w Ligue 1.


Wywiadu na oficjalnej stronie internetowej AS Monaco FC, przed mistrzostwami, udzielił ValereGermain. Napastnik Monaco okazał swoją radość, dostając możliwość noszenia opaski kapitana podczas letnich przygotowań zespołu.

„Bycie kapitanem dla zawodnika jest dumą, najważniejsze jednak jest dla mnie, aby grać dla klubu. Jesteśmy podekscytowani, że możemy znów zagrać w Ligue 1 i wystąpić w Lidze Mistrzów.

Zawodnik wrócił do wspomnień, do tego, że w klubie rozgrywa już 9 sezon oraz też, że zbudował swój silny charakter, jak nie miał możliwości regularnych występów w klubie.

„Nie zawsze mogłem grać w podstawowym składzie, ale to normalne gdy w zespole jest tak mocna rywalizacja. Zbudowałem na tym swój charakter, wyczekałem moment, teraz mam nadzieję, że będę grał regularnie. Trener Jardim ufa nam, dlatego też mam nadzieję, że postawi na mnie.”

Germain rozegrał dla AS Monaco 105 oficjalnych spotkań, w których zdobył 31 bramek. Mimo wieku, jest najbardziej doświadczonym graczem Monaco, który do tej pory występuje na Stade Louis II.

You might also like

2 thoughts on “Germain: Zbudowałem charakter

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *